projektpraca.eu

Specjalista ds. Social Media i SEO.

AZ FFM
  • Dodano: 04 kwietnia 2024
  • Ważna do: 19 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • Tworzenie, planowanie i publikowanie treści na platformy Social Media( FacebookB Instagram, Linkedin) w oparciu o ustalony terminarz publikacji,
  • monitorowanie, odpowiadanie na komentarze i wiadomości obserwujących na wybranych platformach,
  • przeprowadzanie prostych analiz dotyczących zaangażowania i skuteczności publikowanych treści, przy wykorzystaniu z narzędzi dostępnych na platformach Social Media,
  • Śledzenie aktualnych trendów w mediach społecznościowych i marketingu,
  • tworzenie artykułów SEO i postowanie na stronie producenta.
  • aktywny udział w spotkaniach zespołu w formie on-line.

Wymagania

OCZEKIWANIA:
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • zamiłowanie do Social Media i znajomość aktualnych trendów,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu konta na Facebooku, Instagramie, Linkedin ect.
  • mile widziana podstawowa praktyczna znajomość zasad SEO
  • Zdolność do tworzenia kreatywnych treści,
  • "Lekkie pióro" i doskonała znajomość zasad języka polskiego.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Samodzielność, terminowość, kreatywność
  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- WARUNEK KONIECZNY*
  • Miejsce zamieszkania w woj. świętokrzyskim

OFERUJEMY:
• 3-miesięczne wdrożenie na stanowisku w formie stażu zdalnego.
• Stypendium stażowe,
• Po stażu możliwość stałego zatrudnienia.
• Wsparcie opiekuna stażysty/ trenera pracy.
• Ubezpieczenie NNW,

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.