projektpraca.eu

Pracownik magazynu

FFM
  • Dodano: 20 marca 2023
  • Ważna do: 03 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- przyjmowanie dostaw towarów

- przygotowywanie zamówień internetowych i hurtowych oraz

  weryfikacja zgodności przygotowanych towarów do wysyłki

  zgodnie z fakturą

- pomoc przy załadunku / rozładunku zamówień do aut dostawczych

- pomoc przy inwentaryzacji magazynu oraz dbanie o jego porządek

Wymagania

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ale nie wymagane

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność obsługi komputera

- chęć do pracy i zaangażowanie

- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

(WARUNEK KONIECZNY)

- status osoby biernej zawodowo

Oferujemy:

-Umowę stażową

- Stypendium stażowe comiesięczne,

- Po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w

systemie jednozmianowym pon-pt 7-15

- Wsparcie opiekuna stażysty,

- Wsparcie trenera pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy : kielce@ffm.pl bądź za pośrednictwem portalu.

Kontakt :

739 976 571

kielce@ffm.pl

w tytule wiadomości proszę wpisać: Pracownik magazynu

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.