projektpraca.eu

Pracownik biurowy w kancelarii prawej

FFM
  • Dodano: 24 stycznia 2023
  • Ważna do: 07 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Miejsce Stażu -Kielce

Nie wymagamy doświadczenia ! Wszystkiego uczymy !
Oferta skierowana do studentów/Absolwentów prawa lub administracji.

Opis:

- odbieranie telefonów, maili, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
- obsługa oraz archiwizacja dokumentacji
- dbanie o prawidłowy przepływ informacji
- praca z dokumentacją- kopiowanie, skanowanie
- pomoc w sporządzaniu pism
- wsparcie pracowników Kancelarii
- realizacja zadań zleconych przez współpracowników

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe : Prawo lub Administracja- mile widziani
  studenci
- znajomość obsługi komputera i programu MS Office
- komunikatywność i zaangażowanie
- dokładność
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (WARUNEK
  KONIECZNY)
- status osoby biernej zawodowo

Oferujemy:

- Umowę stażową
- Stypendium stażowe comiesięczne,
- Po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w
  systemie jednozmianowym pon-pt 9-16
- Wsparcie opiekuna stażysty,
- Wsparcie trenera pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy : kielce@ffm.pl bądź za pośrednictwem portalu.

Kontakt :
739 976 571
kielce@ffm.pl

w tytule wiadomości proszę wpisać: Pracownik biurowy w kancelarii prawnej

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.