projektpraca.eu

Pracownik biurowy w firmie szkoleniowej

Centrum Rozwoju Zawodowego
  • Dodano: 24 maja 2024
  • Ważna do: 07 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Firma Centrum Rozwoju Zawodowego przyjmie na 3- miesięczny staż osobę z orzeczoną niepełnosprawnością, w wieku aktywności zawodowej.

Mile widziana:

- dobra znajomość obsługi komputera,

- prawo jazdy kat. B,

- znajomość grafiki komputerowej,

- chęci do pracy.

Zakres obowiązków:

- kontakt telefoniczny, mailowy z klientami

- udział w przygotowaniu, dokumentów, pism, dbanie o właściwy obieg dokumentów, archiwizacja dokumentów

- bieżąca współpraca ze Zleceniobiorcami i działem księgowym

- sporządzanie tabel, zestawień, opracowywanie danych

- wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych

- prowadzenie zleconych spraw biurowych

Oferujemy:

- miejsce odbycia stażu w firmie z dużym doświadczeniem w branży szkoleniowej

- zdobycie doświadczenia na stanowisku pracownik biurowy

- możliwość rozwoju zawodowego

- zatrudnienie na min. 6 mies. po otrzymaniu pozytywnej opinii od pracodawcy z odbywanego stażu.

Wymagania

Wymagania:

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

- chęć nauki i rozwoju

- dobra znajomość MS Office

- dokładność i sumienność

- wykształcenie maksimum średnie

CV prosimy wysyłać pod adres: kontakt@ziarnonadziei.org.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.