projektpraca.eu

Pracownik biurowy - stażysta

Ars-3 Sp. z o.o. Sp.k.
  • Dodano: 04 lutego 2019
  • Ważna do: 04 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Firma ARS-3 Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osoby na staż na stanowisko: pracownik biurowy

Zakres obowiązków :

- przygotowywanie i prowadzenie korespondencji wychodzącej w programie pocztowym

- czuwanie nad obiegiem dokumentów

- obsługa urządzeń biurowych

- współpraca z oddziałami firmy

- bieżąca obsługa klientów

- wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

- obsługa programu sprzedażowo-magazynowego

 Oferujemy:

 - staż w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

- szkolenia umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków

- możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ars-3 Sp. z o.o .Sp.k., 25-116 Kielce, ul. Ściegiennego 201 w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisku stażysta ? pracownik biurowy przez czas prowadzenia rekrutacji."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy składać tylko mailowo.

Wymagania

Wymagamy :

- statusu osoby bezrobotnej i zarejestrowanej w miejskim UP

- analitycznego myślenia

- umiejętności odnajdywania się w różnych sytuacjach

- umiejętności pracy w zespole

- samodzielności w podejmowaniu decyzji

- dobrej organizacji pracy, sumienności, uczciwości

- dobrej znajomości komputera i podstawowego oprogramowania