projektpraca.eu

Pracownik biurowy - staż

GRANT ALICJA TAMBORSKA
  • Dodano: 12 stycznia 2020
  • Ważna do: 19 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

  • wyszukiwanie, analiza i weryfikacja możliwości pozyskania dofinansowania w ramach projektów unijnych, grantów rządowych i innych źródeł zewnętrznego finansowania,
  • doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy zewnętrznych
  • przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej
  • poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z potencjalnymi partnerami
  • analiza i ocena potrzeb inwestycyjnych klientów biznesowych pod kątem możliwości otrzymania dofinansowania.

Wymagania

  • dobra znajomość programu Excel (Pakiet MS Office),
  • znajomość zagadnień dotyczących funduszy unijnych w perspektywie 2014-2020,
  • umiejętność pozyskiwania informacji,
  • samodzielność w działaniu,
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • dobra organizacja pracy,
  • dokładność, terminowość i rzetelność w przygotowywaniu dokumentacji.

Razem z CV proszę o przesłanie informacji dotyczącej skąd będzie realizowany staż.