projektpraca.eu

Płatny staż - Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Pixelis
  • Dodano: 10 czerwca 2019
  • Ważna do: 10 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się tworzeniem stron i sklepów internetowych głównie w oparciu o Wordpress, Woocommerce, PrestaShop jak również kampaniami Adwords, FB i pozycjonowaniem SEO

Oferujemy:
1. Gwarantowane - Płatny Staż z Miejskiego Urzędu Pracy - 6 m-cy + 3 m-ce 1/2 etatu - wynagrodzenie około 1000 / m-c
2. Możliwe dodatkowe wynagrodzenie - do uzgodnienia (adekwatnie do umiejętności, efektów pracy i zaangażowania)
3. możliwość uzyskania stałego zatrudnienia po zakończeniu stażu

Wymagania

Potrzebujemy osoby z przynajmniej podstawowymi umiejętnościami, chcącej się uczyć i rozwijać.
Mile widziane doświadczenie poparte kilkoma realizacjami stron/sklepów

Wymagania:

  • podstawowa znajomość systemu WordPress
  • podstawowa znajomość HTML i CSS
  • podstawowa znajomość PHP
  • podstawowa znajomość Adobe Photoshop lub Gimp
  • dokładność i dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialności za powierzone zadania i terminowość
Nie poszukujemy osób chcących się na chwilę gdzieś załapać lecz osób z którymi będziemy mogli nawiązać długą i owocną dla obu stron współpracę !!
Oczekujemy zaangażowania, sumiennej i uczciwej pracy za którą po okresie stażu chcemy również sumiennie płacić stwarzając przy tym odpowiednie warunki do pracy i rozwoju.