projektpraca.eu

Laborantka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Patologii Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 czerwca 2020
  • Ważna do: 29 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Patologii Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko: Laborant/Laborantka

Oferujemy atrakcyjną pracę, odpowiedzialną w dobrze zorganizowanym zespole,  poprzedzoną bezpłatnym szkoleniem wprowadzającym w przyszłe obowiązki.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Laborant/Laborantka, należeć bedzie:

Przygotowywanie materiału pooperacyjnego do pobierania wycinków histopatologicznych;

Przygotowywanie materiałów pomocniczych do pobierania wycinków histopatologicznych;

Przygotowanie narzędzi do pobierania wycinków histopatologicznych;

Przygotowanie płynów utrwalających;

Pomoc techniczna przy pobieraniu materiałów histopatologicznych przez lekarzy;

Samodzielne pobieranie:
popłuczyn, materiałów endoskopowych, płynów z jam ciała;

Obsługa urządzeń wspomagających pobieranie materiałów

Wykonywanie rozmazów cytologicznych ręcznie lub w cytowirówce.

Wymagania

wykształcenia wyższe: biologia lub biotechnologia.