Asystent projektanta instalacji sanitarnych (staż z możliwością zatrudnienia)

Instytut OZE Sp. z o.o. ul. Skrajna 41 a, Kielce
  • Dodano: 15 stycznia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

Osoba na stażu uzyska praktyczną wiedzę do pracy na stanowisku Asystent projektanta instalacji sanitarnych w branży odna. Będzie brała udział przy innowacyjnych projektach. Będzie przygotowywała dokumentację proejktową instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji, wody i kanalizacji obiektów kubaturowych; specyfikację techniczną i schematów instalacji, rysunków lokalizacji oraz dokumentacji montażowej.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy przede wszystkim dużej chęci rozwoju i zaangażowania. Pozatym osoba na tym stanowisku powinna mieć ukończony kierunek: Inżynieria środowiska, znać program AUTOCAD. Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu dokumentacji projektowej w zakresie instalacji sanitarnych (również praktyka, staż), Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: Możliwość stałej współpracy z firmą; Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego, melioracyjnego i inne; Pracę w młodym, bardzo ambitnym zespole; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Możliwość awansu.