projektpraca.eu

Sztukator/Konserwator

Derma-Bau
  • Dodano: 19 maja 2022
  • Ważna do: 30 czerwca 2022

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską firmą budowlaną działającą na rynku niemieckim. Wykonujemy zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze prace wykonywane są na terenie całych Niemiec. Aktualnie poszukujemy doświadczonych sztukatorów.

Miejsce pracy:  Niemcy

Zakres wykonywanych zadań:

  • rekonstrukcja elewacji oraz renowacja zabytków sztuki
  • przygotowanie materiałów sztukatorskich oraz elementów do konserwacji
  • zabiegi chemiczne i mechaniczne, uzupełnianie ubytków sztukatorskich
  • prace przy użyciu siatki Rabitza m.in. stropy i sklepienia
  • okazjonalnie pomoc przy innych pracach m.in. tynki, malowanie, gzymsy, balustrady

Oferujemy:

długoterminową, stabilną i legalną pracę atrakcyjne zarobki (stawki godzinowe z j. niemieckim 18-21? netto/h; bez j. niemieckiego 16-18? netto/h)

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.)
  • BONUS ? 100 euro za polecenie fachowca budowlanego
  • BONUS ? 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@derma-bau.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numer tel. +48 575 723 457.

Wymagania

Wymagania:

  • sumienność oraz rzetelność w pracy
  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • mile widziane posiadanie własnego auta