projektpraca.eu

Partner ds. sprzedaży w saloniku Kolporter w Kielcach

Kolporter Sp. z o.o.
  • Dodano: 19 czerwca 2024
  • Ważna do: 03 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Zarządzanie Salonikiem KOLPORTER zgodnie ze standardami sieci
  • Aktywne prowadzenie sprzedaży
  • Przyjmowanie dostaw i dysponowanie towarem zgodnie z planogramami
  • Terminowa wpłata utargów

Nie wymagamy wkładu własnego (my zapewniamy lokal, zatowarowanie oraz wszystko co jest potrzebne do działalności punktu);

Gwarantujemy stałe wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizji;

Nie musisz mieć doświadczenia, przygotujemy Cię od podstaw przez szkolenie i wsparcie ekspertów w trakcie działalności.

Wymagania

Jeśli myślisz o własnym, stabilnym biznesie (konieczność założenia działalności , umowa B2B), nie widniejesz w KRD, cenisz jasne i przejrzyste zasady współpracy, jesteś otwarty na nowe wyzwania to jesteś osobą której szukamy.

Więcej informacji na stronie: ajent.kolporter.com.pl