projektpraca.eu

Opiekun/ka osób starszych w Wielkiej Brytanii

Promedica24 Staff EU Sp. z.o.o.
  • Dodano: 08 kwietnia 2020
  • Ważna do: 08 maja 2020

Opis stanowiska pracy

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 57 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 33.100 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem ?Solidnego Pracodawcy? oraz ?Lidera HR?.

Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dobrze komunikujesz się w języku angielskim? Ta praca jest dla Ciebie!

Opiekunka do osoby starszej/Anglia

Miejsce pracy: Arkendale

Opis kontraktu:

Podopieczna mieszka w małej angielskiej wiosce, w domu z pięknym ogrodem. Osobą odpowiedzialną za starszą panią jest jej córka, która często dowiedzą mamę. Niestety mąż Betty zmarł i obecnie nie ma na miejscu osoby, która mogłaby się nią zająć.

Podopieczna cierpi na demencję i ma problemy z pamięcią. Nie zniechęca jej to jednak do życia i wciąż jest bardzo wesołą i uczuciową osobom. Podopieczna jest po udarze, przez co jej prawa ręka jest osłabiona i potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach. Poruszanie się ułatwia jej wózek inwalidzki. Podopieczna końcem 2016 miała złamaną miednicę i spędziła duża czasu w szpitalu, ale w pełni wróciła do zdrowia.

Podopieczna wymaga pomocy w ubieraniu się, codziennej toalecie, kąpieli, podawaniu leków oraz zmienianiu padów. Opiekunka ma dyspozycji osobną sypialnię tylko dla siebie. W czasie przebywania podopiecznej na rehabilitacji oraz w trakcie odwiedzin córki ma czas wolny dla siebie.

Dodatkowe informacje: kontrakt bez zwierząt, zapewniony dostęp do Internetu, wymagana osoba niepaląca.

Kontrakt typu B. Start kontraktu: 25 kwietnia.

Wymagania:

  • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • gotowość do wyjazdu za granicę;
  • ważny paszport;
  • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie miesięczne między 5.500-6.100 zł netto;
  • całkowitą organizację i finansowanie wyjazdu (przelot samolotem, transport na terenie UK);
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami;
  • ubezpieczanie medyczne (ERV);
  • całodobowe wsparcie i linię alarmową 24/7;
  • pełną organizację pobytu ? zakwaterowanie i wyżywienie;

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.

Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 514-780-464. Ta praca jest dla Ciebie!

Rekrutacja na terenie całej Polski! Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk:

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją  dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych  na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/