projektpraca.eu

Doradca klienta

Ubezpieczenia
  • Dodano: 31 lipca 2020
  • Ważna do: 31 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

  • Jeżeli:

    • Szukasz pracy, dającej satysfakcję i możliwość nieustannego rozwoju,
    • Lubisz stawiać sobie wyzwania i osiągać założone cele,
    • Czerpiesz przyjemność z pracy z ludźmi,
    • Sprzedaż nie ma przed Tobą żadnych tajemnic,
    • Swoją energią zarażasz wszystkich wokół.
  • Twoim zadaniem będzie:

  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych na określonym poziomie,
  • Prowadzenie negocjacji z klientami,
  • Utrzymanie dobrych relacji z aktualnymi i nowymi klientami,
  • Bieżące monitorowanie wyników sprzedaży.

Wymagania

W zamian za Twoje zaangażowanie i profesjonalizm oferujemy:

  • Możliwość zdobycia prestiżowego zawodu,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Wsparcie doświadczonego kierownika,
  • Jasną ścieżkę kariery,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

Praca w oparciu o działalność gospodarczą

                                             Zainteresowany? Nie zwlekaj!

          Prześlij nam swoje CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, klikając w link aplikujący .

                                                Czekamy na Ciebie!