projektpraca.eu

Zbiór i sortowanie sałaty - Holandia

AB Job Service Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 30 września 2022
  • Ważna do: 14 października 2022

Opis stanowiska pracy

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderskimi agencjami pracy tymczasowej. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą. Od 17 lat rekrutujemy na rynek holenderski, niemiecki i polski. Branże w których działamy to: produkcja, logistyka, ogrodnictwo.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.abpraca.pl do zakładki ‘oferty pracy’ na której można znaleźć dziesiątki ofert. Jeżeli któraś z nich okaże się interesująca prosimy o kontakt z jednym z naszych biur w celu omówienia szczegółów i terminu rozpoczęcia pracy.

ZBIÓR I SORTOWANIE SAŁATY W HOLANDII (M/K) Miejsce pracy: Horst

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w szklarni. Do Twoich głównych obowiązków będzie należała praca przy zbiorze i sortowaniu sałaty. To praca pod zadaszeniem, więc nie musisz martwić się o warunki pogodowe. Poszukujemy pracowników na krótki okres czasu.

Przed wyjazdem zapewnimy Ci kompleksową obsługę – szczegółowe informacje o pracy, adres wraz z numerem do koordynatora oraz umowę skierowania do pracy. Gwarantujemy współpracę tylko ze sprawdzonymi Pracodawcami w Niderlandach.

W jaki sposób aplikować ? - wyślij wstępne zgłoszenie korzystając z formularza: https://rejestracja.abpraca.pl/ oddzwonimy do Ciebie ze szczegółowymi informacjami - posiadasz CV? świetnie! Prześlij je na rekrutacja@abpraca.pl, niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą - zgłoś się bezpośrednio do jednego z naszych oddziałów (dane poniżej) - skorzystaj z opcji CallBack na naszej stronie www.abpraca.pl  i zamów połączenie na wybrany przez Ciebie termin

Zyskujesz:

- stawka wynagrodzenia 10,67 Euro brutto/h cotygodniowo przelewane na Twoje konto - wypłaty w walucie Euro, cotygodniowo przelewane na Twoje konto

- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych - dostęp do platformy internetowej umożliwiającej wgląd do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu - profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu) - opiekę koordynatora w miejscu pracy - możliwość korzystania z helpdesk'u i numeru alarmowego, dostępnego 7 dni w tygodniu - bezpłatny transport do/z miejsca pracy (samochodem lub rowerem) - w pełni wyposażone zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF z darmowym wifi (97,50 EU tygodniowo) - ubezpieczenie zdrowotne (28,98 EU tygodniowo)

 

Dbamy o Twój komfort. Zapewniamy pełną rekrutację w systemie online!

Zgłoś się do nas: https://rejestracja.abpraca.pl/ a my oddzwonimy.

Zapraszamy do kontaktu ze swoim oddziałem w dniach: poniedziałek- piątek w godzinach 9.00-17.00

 

Kielce T: 667 713 111 T: 575 569 444 kielce@abpraca.pl

BydgoszczT:603 562 143T: 603 567 915bydgoszcz@abpraca.pl

 

Opole T: 605 148 444 T: 577 185 333 opole@abpraca.pl

Lublin T: 697 831 697 T: 603 402 363 T: 721 937 222 lublin@abpraca.pl

 

Polubiłeś już naszą stronę na facebooku?: https://www.facebook.com/ABJobServicePL/

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych (https://abpraca.pl/obowiazek-informacyjny.pdf)

 

Certyfikat MGiP nr 5971

Oferta Pracy Tymczasowej

www.abpraca.pl

 

Podobne oferty