projektpraca.eu

Technik / mechanik utrzymania ruchu, Francja

EUROPAJOB
  • Dodano: 24 czerwca 2024
  • Ważna do: 08 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku z dynamicznym  rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

 Technik/Mechanik utrzymania ruchu

 Miejsce pracy kraj  Loary, Francja

 Opis zadań

 serwisowanie  maszyn, linie produkcyjne pojemników dla sektora rolniczego ( pakowanie owoców, warzyw, ostryg)

 praca w godzinach stałych od 6/45 do godz 17.0 lub na 2 zmiany od godz. 5.0 do godz 13.0  i od 13,0 do 21.0

 Oferujemy

 zatrudnienie  na podstawie umowy o pracę

 wynagrodzenie  składające się z podstawy oraz z dodatków

 darmowe zakwaterowanie  opłacone przez pracodawcę

 zwrot kosztów za przejazd

 opiekę polskiego koordynatora oraz Recrutera podczas trwania zatrudnienia oraz stały kontakt   z biurem w Polsce

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

 szybki czas reakcji na awarię linii

 mile widziana dobra znajomość jęz. francuskiego

 mile widziane prawo jazdy kat B i samochód