projektpraca.eu

Szlifierz/oczyszczacz odlewów (Niemcy)

Zakład Budowlano-Kamieniarski Produkcyjno- Usługowy Ryszard Łukawski
  • Dodano: 08 października 2019
  • Ważna do: 08 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz pracy fizycznej w Niemczech?
Zapraszamy do aplikowana :
Opis stanowiska pracy:
Obsługa szlifierki ręcznej lub stacjonarnej
Prace związane z obróbka żeliwa: szlifowanie , oczyszczanie,
polerowanie szlifierką ręczną, kątową, stacjonarną.
Oferujemy
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Ubezpieczenie ZUS/ niemieckie ubezpieczenie, A-1, EKUZ
Stawka od 10,00? do 13? brutto
Praca od poniedziałku do piątku po 8h (możliwość pracy w nadgodzinach)
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę + dojazd do pracy na terenie Niemiec
Opieka koordynatora na terenie Niemiec
Szkolenie wprowadzające do objęcia stanowiska
Niezbędne narzędzia do pracy
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Wymagania:
Mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku
Precyzja i dokładność
Zaangażowanie i chęć do pracy
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
Nie czekaj! Aplikuj! :)
Prześlij cv; rekrutacja@lukawski-pracawniemczech.com
lub dzwoń pod numer tel.: 660 446 674
Biuro czynne od pon. do pt. 7:00-15:00
Prosimy umieścić w CV klauzulę:
"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZBKPU Ryszard Łukawski, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko: Oczyszczacz/ Szlifierz elementów żeliwnych. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."