Stawianie i montaż namiotów na imprezy okolicznościowe, Holandia (m/k)

AB Job Service Polska Sp. z o.o. (cert. 5971) o./Kielce
  • Dodano: 13 września 2019
  • Ważna do: 13 października 2019

Opis stanowiska pracy

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderskimi agencjami pracy tymczasowej. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą. Od 14 lat rekrutujemy na rynek holenderski, niemiecki i polski. Branże w których działamy to: produkcja, logistyka, ogrodnictwo.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.abpraca.pl do zakładki ?oferty pracy? na której można znaleźć dziesiątki ofert. Jeżeli któraś z nich okaże się interesująca prosimy o kontakt z jednym z naszych biur w celu omówienia szczegółów i terminu rozpoczęcia pracy.

PRACOWNIK DO BUDOWANIA NAMIOTÓW (M/K)|
Miejsce pracy: cala Holandia
(podróżujesz, zwiedzasz i zarabiasz)

Na czym będzie polegała Twoja praca?
- budowaniu dużych namiotów na imprezy, koncerty
- praca na świeżym powietrzu

Zyskujesz:
- wynagrodzenie 10,78 Euro brutto/h cotygodniowo przelewane na Twoje konto
- dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92% dochodów brutto - naliczane od godz. Podstawowych
- dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp  do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
- opiekę koordynatora w miejscu pracy
- wyposażone zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne
- wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu

Wymagania

- jesteś zmotywowany do pracy i gotowy do wyjazdu na długi okres czasu - lubisz pracę na świeżym powietrzu - posługujesz się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym ? mile widziane - posiadasz czynne prawo jazdy kat B ? mile widziane