projektpraca.eu

Sprzątanie (k/m) - praca od zaraz!

Concept Plus
  • Dodano: 30 lipca 2020
  • Ważna do: 30 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!

Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus, nie przez agencję pracy!

Miejsce pracy: Lingen/Meppen/Haren

Zakres obowiązków:

- Sprzątanie mieszkań pracowniczych, biur, prywatnych domów itp.
- Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie

Oferujemy:

- Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus
- Szkolenie wdrożeniowe
- Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 euro brutto/h
- Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
- Bezpłatną odzież roboczą
- Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
- Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania
- Współpracownicy z Polski
- Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec (max. 100 euro)

Wymagania

Wymagania:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku
Prawa jazdy kat. B - wymóg konieczny
- Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Sumienności, rzetelności
- Wytrzymałości fizycznej

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50