projektpraca.eu

Spawacz TIG/ MIG, Francja

EUROPAJOB
  • Dodano: 25 maja 2023
  • Ważna do: 08 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku  z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Spawacz TIG/ MIG

 Miejsce pracy Francja , Chalon- sur Saone

 Rozpoczęcie pracy od zaraz

 Opis zadań :

 prace związane z montażem

 spawanie metodami MIG/ TIG, głownie stal nierdzewna

 obróbka ślusarska różnych ( głownie drobnych elementów) , osłony do silników, elementy do mebli metalowych ) produkowanych w drobnych seriach , gr blach od 02 do 20 mm

 Oferujemy:

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

 bezpłatne zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

wynagrodzenie składające się z podstawy  oraz dodatków

 zwrot kosztów za przejazd Polska Francja

 bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

 opiekę polskiego Rekcrutera i koordynatora w miejscu pracy podczas trwania zatrudnienia

Wymagania

kilkuletnie doświadczenie w spawaniu metoda TIG

 umiejętność montażu i obsługi narzędzi ślusarskich

umiejętność spawania metoda MIG- prądem ziemnym

umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego