projektpraca.eu

Spawacz ręczny metoda elektrodowa

GRH Polska
  • Dodano: 08 marca 2024
  • Ważna do: 22 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Agencja rekrutacyjna GRHR (numer licencji 27250) poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

Niemcy -Bawaria

Termin rozpoczęcia pracy: od 18.03.2024 - 28.03.2024 (z możliwością przedłużenia)

Co oferujemy?
Forma zatrudnienia na podstawie umowy B2B (JDG + A1 lub Gewerbe)
Stawka godzinowa na fakturze: 30 euro netto
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszt pokrywany przez usługodawcę)
Fakturowanie co tydzień
Stabilne zatrudnienie i ciągłość zleceń
Proces rekrutacji online oraz opiekę koordynatora

Czego oczekujemy?
Doświadczenie na stanowisku Spawacz (spawanie rur 3"- głównie stal, pozycja: nad głową, szwy będą poddane testowi ciśnieniowemu)
Znajomości języka niemieckiego (dla jednej osoby w ekipie)

CV można przesłać przez formularz zgłoszeniowy lub skontaktować się telefonicznie (poniedziałek-piątek w godzinach 8:00-16:00).
grhpolska.recruitify.ai/job/016bf22e-e5d4-4938-bd45-1bcddcdaff14?sourceId=816