projektpraca.eu

Spawacz MIG/ MAG- Szlifierz

EUROPAJOB
  • Dodano: 09 grudnia 2022
  • Ważna do: 23 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 , w związku z dynamicznym rozwoje projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku :

  Spawacz MIG/ MAG / Szlifierz

 koordynator spawaczy z jęz. francuskim ( ekipa 3 -osobowa)

 Ślusarz z umiejętnością spawania

 Miejsce pracy Francja, okolice Nantes/ Laval  kraj Loary

 Rozpoczęcie pacy od stycznia 2023

 Opis stanowiska :

 praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze: wózki widłowe, koparki

 prace ślusarskie , montaż elementów na podstawie rysunku technicznego

 spawanie elementów metodami MIG/ MAG

 Oferujemy:

 stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową

wynagrodzenie składające  się z podstawy oraz dodatków ( bonus z tytułu końca kontraktu, ekwiwalent urlopowy, amortyzacja za własny samochód + zwrot za paliwo )

nadgodziny płatne o 25 i 50 % więcej ( duża liczba nadgodzin - 48 h/ tygodniowo)

 wynagrodzenie wypłacane jednym przelewem na konto walutowe lub złotówkowe

 zwrot kosztów badań , i za przejazd Polska- Francja, Francja- Polska

 zapewnione bezpłatne zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

 opieka polskiego koordynatora i rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia

Wymagania

udokumentowane doświadczenie jako szlifierz z umiejętnością spawania MIG/ MAG / możliwość przyjęcia także osób po kursie do przyuczenia

 umiejętność szlifowania

 dobra umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich

 prawo jazdy kat B ( warunek konieczny)

 znajomość jęz. francuskiego na stanowisku koordynatora