projektpraca.eu

Spawacz MIG/MAG- ok. Nantes- Francja

EUROPAJOB
  • Dodano: 16 marca 2023
  • Ważna do: 30 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób na stanowisko

Spawacz MIG/ MAG

 Miejsce pracy ok Nantes- Francja

  Opis stanowiska

 praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze, koparki i wóżki widłowe

 prace ślusarskie

montaż na podstawie rysunku technicznego

 spawanie elementów stali nierdzewnej metodami MAG/ MIG

 Oferujemy;

zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej

atrakcyjna stawka godzinowa oraz dodatki

 zwrot kosztów za przejazd Polska- Francja

 darmowe zakwaterowanie i dojazdy  z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

 wynagrodzenie przelewane w walucie euro

 stały kontakt z koordynatorem  i Recruterem podczas trwania zatrudnienia

Wymagania

minimum 3- letnie doświadczenie jako spawacz MAG/ MIG

umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

 umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich

 mile widziane doświadczenie w pracy za granicą

 możliwość wyjazdu własnym autem