projektpraca.eu

Spawacz mag, praca bez języka w Niemczech

Injobs PL Sp. z o.o.
  • Dodano: 04 października 2024
  • Ważna do: 18 października 2024
16
2024-10-04 2024-10-18

Opis stanowiska pracy

Spawacz mag praca bez języka w Niemczech. Spawacz za granicą. Praca z darmowym zakwaterowanie. Umowy niemieckie.

Opis stanowiska:

  • spawanie metodą MAG 135 zbiorników na paliwo
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • wykonywanie prac ślusarskich

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • stawki od 14 € brutto + 5 € netto diety do każdej przepracowanej godziny
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • opiekę polskojęzyczną
  • pracę na jedną zmianę
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • dostępność polskojęzycznego koordynatora dla osób dojeżdżających w każdy weekend
  • stałą opiekę ze strony InJobs

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • znajomość rysunku technicznego
  • minimum roczne doświadczenie w spawaniu zbiorników na paliwo
  • aktualne certyfikaty spawalnicze

Kontakt z pracodawcą

48517455345

Adres e-mail

rekrutacja@injobs.pl