projektpraca.eu

Spawacz konstrukcji stalowych

EUROPAJOB
  • Dodano: 25 marca 2024
  • Ważna do: 08 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

  Opis zadań

 praca w zakładzie produkcyjnym przy spawaniu maszyn rolniczych /lub  konstrukcji stalowych

 umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

 umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich

  Oferujemy ;  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  wynagrodzenie  składające się  z podstawy oraz z dodatków

  darmowe zakwaterowanie

  zwrot za przejazdy i badania lekarskie

 opiekę polskiego koordynatora i Recrutera podczas trwania zatrudnienia

Wymagania

min 3 lata doświadczenia jako Spawacz MIG/MAG

 mile widziane doświadczenie w pracy we Francji

 mile widziane prawo jazdy i samochód na wyjazd