projektpraca.eu

Ślusarz

GRH Polska
  • Dodano: 13 marca 2024
  • Ważna do: 20 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Agencja rekrutacyjna GRHR (numer licencji 27250) poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

Ślusarz - 4 osobowa ekipa
Niemcy

Co oferujemy?
Forma zatrudnienia na podstawie umowy B2B (JDG + A1 lub Gewerbe)
Stawka godzinowa na fakturze: 34 euro netto
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszt pokrywany przez usługodawcę)
Fakturowanie co tydzień
Stabilne zatrudnienie i ciągłość zleceń
Proces rekrutacji online oraz opiekę koordynatora

Czego oczekujemy?
Doświadczenie na stanowisku ślusarza (montaż wolnostojących wież stalowych, masztów odciągowych i specjalnych konstrukcji stalowych)
Znajomości języka niemieckiego (dla jednej osoby w ekipie)
Aktualnych badań wysokościowych- prace na wysokości do 150m

CV można przesłać przez formularz zgłoszeniowy lub skontaktować się telefonicznie (poniedziałek-piątek w godzinach 8:00-16:00).
grhpolska.recruitify.ai/job/4203693f-88b5-4f3b-817d-c2397911ae4d?sourceId=816