projektpraca.eu

Ślusarz zakładowy -ok. Lipska, Niemcy

EUROPAJOB
  • Dodano: 16 marca 2023
  • Ważna do: 30 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku z rozwojem projektu szuka dla swojego klienta osób na stanowisku

  Ślusarz zakładowy

 Miejsce pracy Torgau ,/ rejon Lipska, Niemcy  (ok 150 km od granicy PL/ DE

 Opis zadań:

 utrzymanie maszyn i urządzeń w sprawności technicznej

diagnozowanie i usuwanie awarii

 przeprowadzanie prac remontowo- konserwacyjnych

 umiejętność spawania jako dodatkowy atut

 Oferujemy"

 zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową

 wynagrodzenie składające się  z podstawy i dodatków

 wynagrodzenie przelewane w walucie euro

 gwarantowane ubezpieczenie

 gwarantowane zakwaterowanie w odległości od 4- 6 km od miejsca pracy

Wymagania

wykształcenie jako ślusarz/ Mechanik

 mile widziane doświadczenie jako ślusarz / mechanik

 mile widziana podstawowa znajomość jęz. niemieckiego