projektpraca.eu

Przygotowanie przekąsek i kanapek w Holandii

Klaver Sp. z o. o
  • Dodano: 18 września 2024
  • Ważna do: 02 października 2024
44
2024-09-18 2024-10-02

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Szukamy energicznych i zaangażowanych osób do pracy w naszym dynamicznym zespole gastronomicznym. Jeśli masz pasję do gotowania, i chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, to może być idealna oferta dla Ciebie!

Obowiązki:

Przygotowywanie szerokiego wyboru przekąsek, kanapek i drobnych dań zgodnie z recepturami i standardami jakości. Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny. Współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania:

Umiejętność pracy w szybkim tempie Gotowość i chęci do pracy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie Atrakcyjne wynagrodzenie Przyjazną atmosferę w zespole i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników.

Kamila: +48 570 901 414 Dominika: +48 570 901 033

  • Weronika +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o. Częstochowa, ul. Gminna 131 Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00.

Kontakt z pracodawcą

731901913

Adres e-mail

ofertypracy@klaverteam.com