projektpraca.eu

Produkcja wyrobów plastikowych

PRAMER
  • Dodano: 19 czerwca 2024
  • Ważna do: 24 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Opis pracy:
Praca w Holandii w miejscowości Ede. Praca w firmie zajmującej się produkcją dużych produktów plastikowych. Obowiązki pracownika to prace produkcyjne takie jak dokładanie półproduktów do maszyn, szlifowanie części, kontrola jakości, przygotowanie produktów do wysyłki. Praca na jedną zmianę od 6:00-16:00.

Ilość miejsc pracy:
1 miejsce (nie dla par)

Start pracy:
od zaraz

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO
- regularne godziny pracy
- zakwaterowanie firmowe (€130 tygodniowo)
- transport do pracy (odpłatnie rower)
- ubezpieczenie firmowe (€35.59 tygodniowo)
- stawkę godzinową podstawową €14.79 brutto/h
- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (125-150% stawki)
- wypłaty tygodniowe

Wymagania:
- angielski komunikatywnie
- siła i sprawność fizyczna
- chęć dojazdu do pracy na rowerze do 10km

Rekrutacja:
☎ +48327390079
☎ +48533282372 (również WhatsApp)
E-mail: rekrutacja@pramer.pl

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.