projektpraca.eu

Pracownik zmywakowy

GRH Polska
  • Dodano: 05 października 2022
  • Ważna do: 19 października 2022

Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK ZMYWAKOWY

GRH Polska (nr licencji 16998)

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ WE FRANCJI

Miejsce pracy: Alpy Francuskie

SEZON ZIMOWY

Przekonaj się sam co dla Ciebie mamy:
• Przejrzysty proces rekrutacji – uzyskasz ofertę wraz ze elementami wynagrodzenia
• Polską umowę o pracę tymczasową z opłacalnym rozliczeniem nadgodzin oraz bonusów
• Wypłatę w granicach 1500-1600 euro netto za podstawowy czas pracy
• Rekompensatę kosztów podróży do Francji
• Niepłatne zakwaterowanie w hotelu lub zaraz obok
• Posiłki gratis zapewnione przez klienta
• Dodatkowe profity za polecenie oraz za przepracowany kolejny sezon
• A po pracy wyskocz na narty, spacer lub zjedz słynnego croissanta

Zobacz czego oczekują Nasi klienci:
• Doświadczenia na podobnym stanowisku lub w branży pokrewnej
• Swobodnej komunikacji w języku angielskim lub francuskim
• Deklarowanej dyspozycyjności na cały sezon

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV:
grhpolska.com/single-offer/?id=19753&source=C608

Na Wasze pytania czekają od pon-pt w godzinach 8-16:
Gabriela: + 48 518 672 665
Paulina: + 48 789 365 553
Eryk: + 48 515 472 913

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.