projektpraca.eu

Pracownik tartaku ( Torgau, Niemcy)

EuropaJob
  • Dodano: 19 czerwca 2019
  • Ważna do: 28 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Pracownik tartaku z jęz. niemieckim

EuropaJob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik na tartaku

Miejsce pracy - Torgau, ok. Lipska( Niemcy- Rejon Saksonii )

Oferta pracy od zaraz

Opis zadań :

przyjmowanie drewna w nowo otwartym tartaku

stała współpraca z kierowcami

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu umowy o prace

możliwość rozwoju zawoodowego

- zatrudnienie - m.in 170 g/ na msc

Stawkę godzinową + dodatki i premie

zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy

- opiekę koordynatora i rekrutera podczas zatrudnienia

Wymagania

wymagana zajomość jęz. niemieckiego w stopniu komunikatywnym ( warunek konieczny)

- mile widziane doświadczenie w obsłudze placu z drewnem ( na tartaku)