projektpraca.eu

Pracownik recepcji w hotelu

GRH Polska
  • Dodano: 29 marca 2024
  • Ważna do: 19 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy recepcjonisty/recepcjonistki do francuskiego hotelu na Lazurowym Wybrzeżu.

Miejsce pracy: Aigues Mortes, Francja

Okres pracy: od zaraz do 31.10.2024

Zakres obowiązków: rejestrowanie rezerwacji, obsługa gości, pomoc w innych obiektach hotelowych, harmonogramy pokoi, faktury, współpraca z biurami turystycznymi.

Oferujemy: stawkę 12 - 12, 50 €/h, dietę 4, 15 €/dzień, 40h/tygodniowo, ekwiwalent za urlop 10%, umowę tymczasową, darmowe zakwaterowanie, zwrot kosztów wyjazdu 150 €, pakiet bonusów, pomoc w formalnościach.

Wymagamy: znajomość francuskiego, doświadczenie, zaangażowanie, miłą aparycję.

Kontakt: CV przez formularz:
grhpolska.recruitify.ai/job/ccbf92b8-3602-481d-b125-fdf8d20a95d8?sourceId=816