projektpraca.eu

Pracownik przy produkcji systemów dachowych | EUR 15.96

PRAMER
  • Dodano: 14 marca 2023
  • Ważna do: 28 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Opis pracy:
Praca w Holandii w miejscowości Ijsselstein. Praca na zakładzie zajmującym sie produkcją metalowych systemów dachowych, fasadowych, płyt warstwowych oraz profilowanych blach. Praca polega na pakowaniu powstałych paneli metalowych, wyciąganiu pianki z pomiędzy płyt oraz obsłudze maszyn.

Start pracy:
od zaraz

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu NBBU CAO
- regularne godziny pracy
- zakwaterowanie firmowe (€117 tygodniowo; zobacz zdjęcia)
- transport do pracy (służbowy samochód lub rower)
- ubezpieczenie firmowe (€33,51 tygodniowo)
- stawkę godzinową podstawową €15,96 brutto/h
- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (125-150% stawki)
- wypłaty tygodniowe

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- znajomość j. holenderskiego w stopniu komunikatywnym
- umiejętność czytania rysunku technicznego

Rekrutacja:
☎ +48327390079
☎ +48792411332
E-mail: rekrutacja@pramer.pl

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.