projektpraca.eu

Pracownik produkcyjny / spożywka

GRH Polska
  • Dodano: 28 lutego 2024
  • Ważna do: 20 marca 2024

Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI / OPERATOR MASZYNY PAKUJĄCEJ

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego GRH Polska (nr licencji 16998) od wielu lat działającą na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych.

Aktualnie dla klienta z branży produkcji słodyczy (m.in. donuty) poszukujemy pracowników produkcji we wschodnich Niemczech.

Miejsce pracy: Gutenborn

Termin pracy: "od zaraz" - możliwość długiej współpracy

Co mamy do zaoferowania?
Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
Stawkę godzinową: 11, 50 euro netto
Pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
Dodatek za godziny nocne (22:00-6:00) + 25% do stawki podstawowej
Wynagrodzenie netto: od 1725 euro miesięcznie przy 150 h (bez uwzględniania zmian nocnych)
Polskie ubezpieczenie
Zakwaterowanie płatne 250 euro msc. (z dostępem do Internetu, pokoje max 2-osobowe)
Zapewniony dojazd do pracy lub dodatek dla kierowcy z własnym autem
Rekrutację online

Czego oczekujemy
Doświadczenia w pracy na produkcji
Znajomości języka niemieckiego na poziomie A2
Prawo jazdy lub auto do wyjazdu - mile widziane

Jaki jest zakres obowiązków?
Czuwanie nad przebiegiem procesów produkcyjnych
Pakowanie gotowych produktów do kartonów lub toreb za pomocą maszyny pakującej
Przestrzeganie przepisów higienicznych, instrukcji firmowych i planów sprzątania
Przestrzeganie regulacji dotyczących postępowania z żywnością
Czyszczenie i konserwacja systemów pakowania
Przestrzeganie norm HACCP i QM

Wyślij CV przez formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie (pon-pt w godzinach 8:00-16:00).

grhpolska.recruitify.ai/job/ea552d7e-4646-4504-8003-5ae493554b71?sourceId=816
+48 518 673 665