projektpraca.eu

Pracownik produkcyjny - Holandia

Goodmorning Agencja Pracy Tymczasowej Radom Starachowice
  • Dodano: 18 września 2019
  • Ważna do: 18 października 2019

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni osoby do pracy w Holandii w różnych branżach - ogrodnictwo ( szklarnie - warzywa , owoce, kwiaty ) , produkcja ( pakowanie sortowanie żywności i innych artykułów ) .

Obecnie prowadzimy rekrutację- wyjazd od zaraz NA STANOWISKO PRACOWNIK SZKLARNIOWY:

? Praca przy papryce kolorowej - kobiety, mężczyźni oraz pary, bez dodatkowych wymagań, ale doświadczenie mile widziane.

? Prace szklarniowe oraz produkcja orchidei- kobiety oraz pary mile widziane.

? Praca na szklarniach przy pomidorach, pomidorkach koktajlowych- kobiety, mężczyźni oraz pary, bez dodatkowych wymagań, ale doświadczenie mile widziane.

? Prace szklarniowe przy zrywaniu malin, jeżyn, truskawek, borówek- nie wymagane doświadczenie.

? Prace szklarniowe- praca na bakłażanch

Zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie, ubezpieczenie ,minimum formalności, dojazd od pracy na terenie Holandii , zakwaterowanie w hotelach pracowniczych, oraz mieszkaniach o dobrym standardzie.

Stawki wiekowe dużo wyższe niż w innych biurach.