projektpraca.eu

Pracownik produkcji w Fabryce Serów

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 stycznia 2017
  • Ważna do: 19 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy oferuje pracę za granicą. Kraj: Holandia Rodzaj pracy: Umowa na czas określony Jako nowy pracownik będziesz wykonywać następujące czynności: cięcie, tarcie i pakowanie sera, sortowanie i układanie skrzynek, dbanie o jakość wykonywanej pracy, praca zgodnie z zasadami higieny. Czego oczekujemy? dobrej znajomości języka holenderskiego lub angielskiego, gotowości do pracy na 3 różne zmiany, silnej motywacja do pracy, braku sztucznych paznokci/tipsów, czy też lakierowania paznokci, nie noszenia biżuterii ze względu na zasady higieny. Co oferujemy? ciekawe funkcje z atrakcyjnym wynagrodzeniem, prace w międzynarodowym zespole, opiekę polskiego koordynatora, godziny pracy 6:00 do 15:00, 7:30 do 16:30 oraz 15:00 - 24:00 (układ 3-zmianowy).

Wymagania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na: Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).