projektpraca.eu

Pracownik produkcji palet - Torgau, Niemcy - praca od zaraz

EuropaJOB
  • Dodano: 02 stycznia 2018
  • Ważna do: 15 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu , poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Stanowisko: Pracownik Produkcji Palet Kraj: Niemcy Miejsce Pracy Saksonia- Torgau/ ok. Leipzig Poszukujemy Osób: -Zdecydowanych na podjęcie pracy poza granicami kraju -Gotowych do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym -zmotywowanych do ciężkiej pracy fizycznej i posiadających umiejętność samodzielnej pracy -Dyscyplina, pracowitość i uczciwość to podstawa zatrudnienia Oferujemy: -pracę w renomowanej międzynarodowej firmie -praca na pełny etat -atrakcyjne wynagrodzenie -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy -stawkę godzinową 8, 91? brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) -możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu -opiekę polskiego koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z Firmą podczas pobytu w Niemczech -indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Wymagania

-obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych -praca fizyczna na linii produkcyjnej- sortowanie i podawanie desek -nadzór nad przebiegiem procesu -kontrola jakości wyprodukowanych palet -prace porządkowe