projektpraca.eu

Pracownik produkcji palet( Torgau, Niemcy- ok. Lipska)

EuropaJob
  • Dodano: 08 listopada 2019
  • Ważna do: 08 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaJob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chetnych do pracy na stanowisku :

 Pracownik produkcji palet

 Miejsce pracy Torgau- Niemcy- ok. Lipska

Opis zadań;

 praca na linii produkcyjnej palet i europalet

 kontrola jakości palet

 prace porządkowe

Oferujemy:

 umowę o pracę - możliwość współpracy do 18 msc

 stawkę  od 9, 66 euro/ h  podstawy godzinowej plus dodatki

zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy

 wynagrodzenie płatne w walucie Euro lub w PLN w zależności od posiadanego konta kandydata

 ubezpieczenie i kartę A1

 opiekę koordynatora i rekrutera podczas trwania zatrudnienia

Wymagania

chęć do pracy fizycznej poza granicami kraju

 doświadczenie w pracy fizycznej / mile widziane/

 samochód na wyjazd/ mile widziany /