Pracownik produkcji palet-ok. Lipska, Niemcy Oferta blisko granicy PL/DE

EUROPAJOB
  • Dodano: 14 października 2021
  • Ważna do: 28 października 2021

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja pracy o numerze rejestru 8455 , poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

 Pracownik produkcji palet

 Miejsce pracy ok. Lipska, Torgau , Niemcy

 Opis stanowiska

 praca przy obsłudze maszyn do  produkcji palet i europalet- EPAL

 kontrola jakości

 obsługa maszyn i prace porządkowe na linii

 Oferujemy:

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

 pracę na 3 zmiany

 ubezpieczenie kartą EKUZ i formularz A1 ,

 zakwaterowanie oddalone od 4- 6 km od miejsca pracy

 wypłata wynagrodzenia w walucie EURO lub PLN  na konto

 opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy oraz stały kontakt z biurem z Polski podczas zatrudnienia

Wymagania

chęć do pracy fizycznej w Niemczech

 znajomość  jęz. niemieckiego nie jest wymagana

 mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej oraz wyjazd własnym autem i czynne prawo jazdy kat B