projektpraca.eu

Pracownik produkcji mięsa (Almere)

PRAMER
  • Dodano: 20 marca 2024
  • Ważna do: 01 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Opis pracy:
Praca w Holandii w miejscowości Almere. Praca w rzeźni na produkcji mięsa. Praca na różnych działach: przy sortowaniu i pakowaniu mięsa do skrzynek, transporcie mięsa wózkiem elektrycznym, przy soleniu bloków mięsnych oraz na mroźni. Temperatura w pracy wynosi około 10°C oraz do -30°C na mroźni. Praca na dwie zmiany 06:00-15:00, 17:00-03:00.

Start pracy:
od zaraz

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO
- regularne godziny pracy
- zakwaterowanie firmowe (€130 tygodniowo)
- transport do pracy (służbowy samochód lub odpłatnie rower)
- ubezpieczenie firmowe (€35.59 tygodniowo)
- stawkę godzinową gwarantowaną: €13.37 + dodatki zmianowe
- wypłaty tygodniowe

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- angielski w stopniu podstawowym

Rekrutacja:
☎ +48327390079
Whats App +48533282372
E-mail: rekrutacja@pramer.pl

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.