projektpraca.eu

Pracownik produkcji materaców (1 miejsce)

PRAMER
  • Dodano: 20 marca 2024
  • Ważna do: 03 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Opis pracy:
1 miejsce (nie dla par). Praca w Holandii w miejscowości Emmen. Praca na zakładzie zajmującym się produkcją materaców i łóżek. Obowiązki pracownika to obsługa maszyn, składanie, foliowanie i pakowanie materaców. Praca długoterminowa.

Start pracy:
od zaraz

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO
- zakwaterowanie firmowe (€107 tygodniowo)
- bezpłatny transport * (rower)
- dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo)
- ubezpieczenie (€35.58 tygodniowo)
- stawkę godzinową gwarantowaną (€13.27 brutto/h)
- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (+125-150%)
- wypłaty tygodniowe

Wymagania:
- konieczność dojazdu do pracy ok 8km rowerem
- znajomość angielskiego (podstawy)

Rekrutacja:
☎ +48327390079
☎ +48662677889 (również WhatsApp)
E-mail: rekrutacja@pramer.pl

Dodatkowe informacje:
☛ Chętnym rezerwujemy transport za granicę
☛ Pomagamy z dokumentacją pracowniczą
☛ Wyjazdy do pracy organizujemy co tydzień

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

* dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.