projektpraca.eu

Pracownik produkcji (k/m) - blisko granicy - Bautzen

Concept Plus
  • Dodano: 22 stycznia 2021
  • Ważna do: 05 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka ? praca blisko granicy

Miejsce pracy: Bautzen, Niemcy

Zakres obowiązków:

- Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych
- Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
- Produkcja kiełbas
- Odważanie produktów
- Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

- Oferta skierowana do osób mieszkających w pasie przygranicznym
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10 euro brutto/h - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
- Przyjazny system zaliczek
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

Wymagania

- Umiejętność pracy w zespole
- Wytrzymałość fizyczna
- Gotowość do pracy na dwie zmiany
- Prawo jazdy kat. B
- Własny samochód

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o. o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609