projektpraca.eu

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka

Concept Plus
  • Dodano: 27 stycznia 2021
  • Ważna do: 10 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

?Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
? Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych ? np. kurczak w przyprawach z warzywami
? Odważanie produktów
? Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

Pracę od zaraz! Boisz się ewentualnych obostrzeń? W razie wprowadzenia ograniczeń w poruszaniu się i przekraczaniu granicy otrzymasz przepustkę jako pracownik firmy niezbędnej do utrzymania systemu!
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości:
  - 10,65 ? brutto/h
do 31.03.2021
  - ze względu na na zmianę prawa: od 1.04.2021 przejęcie przez zakład oraz wzrost stawki do 12 ? brutto/h, a po 3 miesiącach 12,50 ? brutto/h!
? Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 ? za tydzień ? Przez pierwsze 5 dni kwarantanny po przyjeździe zakwaterowanie jest za darmo!
80 ? netto za okres kwarantanny po przyjeździe wypłacane po przepracowaniu pełnego miesiąca bez nieobecności
? Testy na koronawirusa ? Pracownik nie ponosi za nie żadnych kosztów
? Przyjazny system zaliczek
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich do 31.03. przez agencję, a od 1.04. umowa bezpośrednio z zakładem pracy
? Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i od odpowiedzialności cywilnej
? Tanie obiady w stołówce zakładowej
? Bezpłatną odzież roboczą
? Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania

? Umiejętność pracy w zespole
? Wytrzymałość fizyczna
? Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
? Gotowość do pracy dwuzmianowej
? Mile widziany własny samochód