Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par!

Concept Plus Opole
  • Dodano: 28 października 2020
  • Ważna do: 11 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

Pełny etat
Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze

Zakres obowiązków:
? Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
? Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych ? np. kurczak w przyprawach z warzywami
? Odważanie produktów
? Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:
? Pracę od zaraz!
? Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,15 ? brutto/h - zarobki oraz dodatki i premie według taryfy płac iGZ
? Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
? Przyjazny system zaliczek
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
? Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
? Zakładowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
? Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26?), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.
? Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 ? za tydzień
? Tanie obiady w stołówce zakładowej
? Bezpłatną odzież roboczą
? Wsparcie polskiego koordynatora
? Po 18 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego 504 969 041 | vt@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o.o.
ul. T. Kościuszki 15/2
45-064 Opole

Wymagania

Wymagania:
? Umiejętność pracy w zespole
? Wytrzymałość fizyczna
? Gotowość do pracy dwuzmianowej
? Mile widziany własny samochód