projektpraca.eu

Pracownik pakowania produktów wege (Holten)

PRAMER
  • Dodano: 13 stycznia 2021
  • Ważna do: 18 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Pracownik produkcji

Praca w Holandii w okolicach Holten (Over?ssel). Praca również dla par. Praca przy produkcji żywności wegetariańskiej (burgery, sałatki, kotleciki, kiełbaski itp.). Zakres obowiązków obejmuje prace przy linii pakującej (obsługa linii, kontrola jakości, układanie opakowań itp). Praca na jedną lub dwie zmiany - w zależności od zapotrzebowania i ilości zamówień (rano, popołudnie).

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu CAO
- gwarancję godzin, stałą pracę
- zakwaterowanie firmowe (?99 tygodniowo)
- bezpłatny transport do pracy*
- dodatek dla kierowców (?10 tygodniowo)
- ubezpieczenie (?25,64 tygodniowo)
- wynagrodzenie godzinowe (stawki poniżej)
- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za prace w godzinach 20:00-22:00 - 130%, za prace w godzinach 22:00-6:00 - 150%
- wypłaty tygodniowe

Wynagrodzenie:

- 20 lat: ?8.33 brutto/h
- 21/22 lata: ?10.41 brutto/h
- 23 lat i więcej: ?11.86 brutto/h

Wymagania:

- chęć i motywacja do pracy
- znajomość języka angielskiego
- kilka osób z prawem jazdy

Rekrutacja:

Zadzwoń: ? +48327390079

Dodatkowe informacje:
? Zainteresowanym - rezerwujemy transport za granicę
? Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy.
? Wyjazdy organizujemy co tydzień - mimo COVID granicę są otwarte.
? Adres naszego biura: Agencja Pramer, 44-370 Pszów, ul. Pszowska 555, tel. +48327390079

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii; PRAMER Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
* dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.