projektpraca.eu

Pracownik magazynowy - zbieranie zamówień w Holandii (m/k)

AB Job Service Polska Sp. z o.o. (cert. 5971) o./Kielce
  • Dodano: 13 sierpnia 2019
  • Ważna do: 13 września 2019

Opis stanowiska pracy

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderskimi agencjami pracy tymczasowej. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą. Od 14 lat rekrutujemy na rynek holenderski, niemiecki i polski. Branże w których działamy to: produkcja, logistyka, ogrodnictwo.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.abpraca.pl do zakładki ?oferty pracy? na której można znaleźć dziesiątki ofert. Jeżeli któraś z nich okaże się interesująca prosimy o kontakt z jednym z naszych biur w celu omówienia szczegółów i terminu rozpoczęcia pracy.

PRACOWNIK MAGAZYNU ORDER PICKER (M/K) Miejsce: Middenbeemster, Rotterdam

Na czym będzie polegała Twoja praca?
- zbieranie zamówień w magazynie spożywczym za pomocą zestawu słuchawkowego - praca ze skanerem ręcznym

Zyskujesz:
- wynagrodzenie 11,70 Euro brutto/godzinę, cotygodniowo przelewane na Twoje konto - dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92% dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych - dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp  do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu - profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu) - opiekę koordynatora w miejscu pracy - komfortowe i wyposażone zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne - wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych (http://abpraca.pl/obowiazek_informacyjny.pdf) 

Certyfikat MGiP nr 5971
Oferta Pracy Tymczasowej

Wymagania

Zgłoś się do nas jeśli:
- posiadasz doświadczenie w pracy w magazynie na stanowisku order pickera ? mile widziane
- znasz język angielski w stopniu co najmniej podstawowym - interesuje cię praca długoterminowa
- poszukujesz stabilnego zatrudnienia

Podobne oferty