projektpraca.eu

Pracownik (k/m) - mycie skrzynek pod ciśnieniem

Concept Plus
  • Dodano: 20 listopada 2020
  • Ważna do: 04 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Dohren (Niemcy)

Zakres obowiązków:

- Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
- Sortowanie, przekładanie jaj
- Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt

Oferujemy:

- Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto/h + dodatki lub 11 - 12 euro, jeżeli kandydat komunikatywnie posługuje się językiem niemieckim
- Przyjazny system zaliczek
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
odpłatne ok. 59 euro za tydzień
- Wsparcie polskiego koordynatora
- Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Wymagania

- Umiejętność pracy w zespole
- Wytrzymałość fizyczna
- Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziany własny samochód

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o. o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609