projektpraca.eu

Pracownik hotelowy z j. francuskim

GRH Polska
  • Dodano: 19 lipca 2024
  • Ważna do: 09 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

GRH Polska nie zawodzi! – jak zawsze mamy ciekawe oferty w hotelach
na sezon letni 2024

Dla Naszych francuskich klientów szukamy pracowników na stanowisko:

Oferta Pracy Tymczasowej
01.08.2024-30.09.2024
Jeden wolny wakat w lokalizacji-07600 Vals les Bains

Korzyści wynikające z wyjazdu do pracy:
·Wynagrodzenie w granicach 1500 euro netto miesięcznie za podstawowe godziny pracy, obowiązujące we Francji,
Zaoszczędzisz na kosztach życia – bezpłatne zakwaterowanie + posiłek w pracy,
· Zatrudnienie na polskiej umowie o pracę – gwarantującej rozliczenie nadgodzin oraz bonusów jak we Francji,
·Refundację kosztów podróży 150 euro!
·Nasi stali pracownicy dodatkowo otrzymują bonus lojalnościowy,
·Możliwość kontynuacji współpracy również na kolejne sezony,
·Wszelkie formalności dopełnimy przed wyjazdem,
·Stały kontakt z Naszymi rekruterami podczas wyjazdu.

Czego od Ciebie oczekujemy?:
·Doświadczenia na podobnym stanowisku (obsługa kelnerska, zmywak, sprzątanie pokoi hotelowych)
·Znajomości języka francuskiego
·Zadeklarowania dyspozycyjności na cały sezon.

Nurtują Cię jeszcze jakieś pytania – zadzwoń ! (od poniedziałku-piątku, 8-16)
Gabriela: + 48 518 672 665
Adres do wysłania CV - gabriela@grhpolska.com