projektpraca.eu

Pracownik fizyczny-Niemcy-praca dostępna

Uni-Ex Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 czerwca 2019
  • Ważna do: 10 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Prosta praca fizyczna na ocynkowni w Niemczech:

- praca niewymagająca kwalifikacji, przy materiale stalowym przeznaczonym do ocynkowania i po ocynkowaniu: zawieszanie,oczyszczanie, prace szlifierskie,pakowanie, itp.

Praca dostępna na bieżąco!

Wymagania

Oferujemy:

  • bezpośrednią i stałą umowę  o pracę
  • bezpłatne mieszkanie w Niemczech i dojazd do pracy
  • atrakcyjne zarobki w EUR
  • wynagrodzenie miesięczne -rozliczenie podatkowe w Niemczech
  • wszystkie składki ubezpieczeniowe ZUS - odprowadzane w Polsce
  • polskie kierownictwo- nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Prosimy o przysłanie CV z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych na email: pracauniex@gmail.com

Zapraszamy do biura w Kielcach, ul. Św. Leonarda 15/6,

w godz.: 8.00 do 15.00, w dni robocze.

Wszystkie informacji udzielamy telefonicznie pod nr:

 720 963 186 lub 41 33 400 30.