projektpraca.eu

Pracownik działu wysyłki (k/m) - Niemcy

Concept Plus
  • Dodano: 22 stycznia 2021
  • Ważna do: 05 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: w okolicy Halle an der Salle

Zakres obowiązków:

- Komisjonowanie produktów mięsnych
- Praca ze skanerem
- Układanie na paletach, przygotowanie produktów do wysyłki
- Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

- Zatrudnienie na dłuższy okres
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10 euro brutto/h ? zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP
- Dodatek 25% za pracę w godzinach nocnych
- Przyjazny system zaliczek
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie za ok. 150 euro za miesiąc położone 4 km od zakładu pracy
- Bezpłatną odzież roboczą

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach od godz. 3:00 do 11:00
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - wymóg konieczny
- Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się
- Prawo jazdy kat. B i własny samochód

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609