projektpraca.eu

Pracownik do pakowania jajek - Holandia

Klaver sp z .o.o
  • Dodano: 16 września 2024
  • Ważna do: 30 września 2024
134
2024-09-16 2024-09-30

Opis stanowiska pracy

Pracownik do pakowania jajek- Holandia

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników do pracy w Holandii przy pakowaniu jajek. Praca polega na ręcznym pakowaniu jajek do kartonów oraz na kontrolowaniu ich jakości.

Zakres obowiązków:

Sortowanie jajek zgodnie z wytycznymi jakościowymi Pakowanie jajek w kartony lub inne opakowania Etykietowanie produktów Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

Umiejętność pracy w zespole Sumienność i odpowiedzialność Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane tygodniowo Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (odpłatne) Możliwość długoterminowej współpracy Opiekę koordynatora na miejscu

Kamila: +48 570 901 414 Dominika: +48 570 901 033

  • Weronika +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o. Częstochowa, ul. Gminna 131 Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00.

Kontakt z pracodawcą

731901913

Adres e-mail

ofertypracy@klaverteam.com